Hasiči Nový Knín

Vtipy o Hasičích

Nový příspěvek

1.část


 Hasičské vtipy
          &
vtipy o hasičině


Vykuk
(Stručný obsah:)

25  -  Vtipy z Hasičských novin
30  -  Výroky před smrtí
64  -  Foto hasiček z kalendáře
66  -  Pár pro letce
72  -  A co na to naše Lordstvo?
114 - Funny VIDEA
138 - Vynálezy a produkty
172 - Hry na hasiče
173 - Kuriozity
174 - Odkazy na další weby
175 - Archív nezařazených obrázků 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 1. Byli jste už na Štrbském plese?  Ne, my chodíme jen na hasičský.


  Zkušenosti k nezaplacení

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 2. Přichází velitel do kasáren a na strážnici mu desátník hlásí: "Pane plukovníku, za mojí služby se nic zvláštního nestalo. "Velitel jen přikývne a pokračuje. V tom stráž dodá: "Jen násada od lopaty se zlomila." "Násada od lopaty?",zeptá se velitel. Stráž odpoví:"No,to jak jsme zakopávali služebního psa." "Co se stalo služebnímu psu?" "Přejelo ho hasící auto?" "Proboha co tu dělalo hasící auto?", zděsí se velitel. Přijeli hasit muničák." "On bouchnul muničák, chlape proč jste mi to neřkl rovnou?" "Jó já vám to řeknu rovnou a
  vy se zastřelíte jako major Vomáčka."


   

  Zápal prdu

  Takhle to vše začíná ...

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 3. Prijde blondynka do sexshopu a pta se prodavece jestli by ji sdelil cenu modreho robertku ktery vidi ve vyloze. Prodavec odveti 200Kc. Blondynce se zda cena prilis vysoka, tak se zepta na ruzovy robertek. Prodavac odveti 500 Kc. Blondynka udivene kouka pomalu odchazi a na posledni chvilku se pta "no a ten cerveny co visi ze vami?" Prodavac vykuli oci a rika "pani to je hasici pristroj"!


  Peugeot

                      Pokrok je pokrok...

  Zásahový TRABIHasičské žihadloHasičský Hammer


  Technika pro SDH3-Pásové vozítkoTechnika pro SDH 1[model]Technika pro SDH2


  Man 8x8Letistni technikaHasicsky Truck


  -----------------------------------------------------------------------------------------------
 4. Povida pan panovi: Jednou nedaleko naseho domu horelo. Kdyz jsem na misto nestesti dorazil, videl jsem jak hasici vynaseji z horici budovy jednoho ze svych kolegu a usazuji ho na travnik. Viditelne otreseny muz vytahl cigaretu, zapalil si a zacal lacne slukovat, aby se uklidnil. Co se mu stalo? Zeptal jsem se prihlizejiciho, ktery stal vedle mne. Nadychal se koure. Znela odpoved.

  Nulová šance

                               Beznadějný případ pro záchranu

  -----------------------------------------------------------------------------------------------
 5. Začala hořet policejní stanice. Policajti museli před ohněm utéci až na střechu. Když přijeli hasiči, roztáhli plachtu a policajti začali po jednom skákat. Ale vždycky, když policajt skočil, tak hasiči s plachtou uhnuli, a děsně se smáli, když se policajt dole rozmázl. Až přišel na řadu poslední - náčelník. Ten tušil podraz, tak vytáhl pistoli, namířil na hasiče a povídá: "Mně se vám nepodaří oblafnout! Ruce vzhůru, plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu!"  Relax po hašení

                                          Relax po hašení

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 6. Ptá se paní učitelka dětí: Děti, víte, kdo je to hrdina? Hlásí se Evička: No, můj tatínek jednou zachránil topícího se chlapce. Paní učitelka: No, ano, to je odvážné. Ale hrdina, ten pravý hrdina, ví to snad někdo? Hlásí se Karolínka: Můj tatínek je hasič a nedávno zachránil několik lidí z hořícího domu. Paní učitelka: To možná také ještě není ono. Ví snad někdo něco lepšího? Hlásí se Pepíček: To můj dědeček bojoval za války na Dukle! Paní učitelka: No to je ono, to je ten pravý hrdina! A jak se dědeček jmenoval, Pepíčku? Pepíček: Sturmbannfuehrer Schnittke, paní učitelko.

  Vykládka písku

  -----------------------------------------------------------------------------------------------
 7. Přijdou tři policajti do hudebních potřeb a hovoří: "Tak chtěli by jsme tamhle tu flétnu, ten saxofon a tamtu harmoniku ... "Prodavač se zamyslí a říká: "No, tu žárovku vám můžu sundat, ten hasící přístroj taky, ale co bude s tím radiátorem?"

   

  Hasičská kapela

                                           Hasičská kapela
  -----------------------------------------------------------------------------------------------
 8. ...Požár Rozčílený pobočník oznamuje Göringovy: "Pane ministerský předsedo, hoří říšský sněm." Göring se podívá na hodinky a podiví se: "Už"???

  Žízeň


  -----------------------------------------------------------------------------------------------
 9. Jde chlapík po ulici a vidí malého Pepíčka v hasičské přilbě, jak sedí na červeně natřené káře, na které má červený sud. Ta kárka je pomalinku tažena velikým psem. Chlapík se podívá lépe a vidí, jak Pepíček drží v ruce jako otěže provázek, a ten je uvázaný okolo kulek toho psa. "Kdybys tomu psovi ten provázek uvázal kolem krku, běžel by určitě rychleji," povídá chlapík. Pepíček se na něj podívá a povídá: "No jo, ale to bych potom neměl sirénu!"


  Siréna pro zásahové vozidla

                                      Nouzová siréna

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 10. Policajt se vrátil z noční služby nečekaně o něco dříve. Aby nevzbudil spící manželku, svlékl se rychle po tmě a chtěl vklouznout do postele. Manželka však začala naříkat, že ji nesnesitelně bolí hlava, a prosila ho, aby jí donesl z lékarny prášky pro uklidnění. Poslušný manžel se tedy opět po tmě oblékl a pospíchal do lékarny. Rozespalý lékarník si ho udiveně prohlížel. "No, co je? To jste mě ještě nikdy neviděl v uniformě?" "To ano, ale ne v hasičské!"

  Oheň a tma

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 11. Žbluňk
  Hoří

  Hoří, hóříí hoří horní heršpitská hospoda  Hrbatý Hrozen.Hostinský Hrubeš hýká hrůzou, honí hasiče, hubuje, hořekuje, huláká haste, haste honem hybaj,hovada. Hasiči hovno hasí, hledají hlavní hydrant!
  Hoří holubník, hnojiště, huspenina, hudebníkům housle, harfy,harmonika... hašiš, hoří husitské halapartny, hoří historické hebrejské hieroglyfy, hoří hektolitry handlovaného hennesy. Hoří Hrubešova hnědá Honda. Hilfe, Hilféé haleká hysterický heinlainovec Havránek, hoří Hakenkreutz! Himmel Hergot, huš hajzle ! Houf heršpitských hokejistů ho hbitě hákuje holemi. Hoří herna, hoří hubertusy, honosné haveloky herecké honorace hrubě hazardující horentními honoráři, hoří hřívy huculských hřebců handlíře Hlavsy. Handycapovaným hoří hrby. Hoří holínky hospodáře Hanáka. HUMUS. Hormonální hybrid homosexuál Horáček hladí, ... hladí hubici hasičské hadice hýžděmi. Hinduista Hyrš... hinduista Hyrš hypnotizuje Hodonínský horizont, hurá hydrometeority... halucinace. Hoří hasiči horečně hledaný hlavní hydrant ! Hospoda hořela hodinu, hotovo, Hirošima hadr, hořeniště halí hustá HMLA. Hostinský Hrubeš hloubí hroby, hyeny hodují.

  THE END HHH      


   Audio: Nahrávka HOŘÍ (wma)

  Ohlašovna požáru

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 12. P = POHROMA
  Pičín poblíž Písku, poklidné páteční poledne, 15. prosince

  Poněvadž Pičíňané postrádali pokrokové počítače, přehrávače, procesory, podobně, přeslechli předpověď: "Přichází příšerná pohroma, postihne přinejmenším polovinu populace, poničí Prahu, Příbram, poté Písek..." Poděšení Pražané pečlivě připravovali pozemky, přesto Pičíňané pouze pořád poslouchali přestárlé písničky.
  Psi poblázněně prskali přes plot, papoušci pokřikovali přisprostlé pomluvy. Proč? Právě psi, papoušci poznali přicházející přírodní pohromu. Podobně proto poníci projevovali příšernou pachuť přijímat páníčkovy pamlsky. Přírodní pohroma - pomoc! "Přesto průběh přírodní pohromy přetěžko převrátíme", poučil přihlížející přemoudřelý plešatý pan profesor. "Převrátíme padavky - přímo po palici," přechytračil profesora Pepa, pán posiloven, přezdívaný "páchnoucí podpaždí," pokukujíc přitom po příkopě.
  Pojednou počaly padat prastaré posvátné památky (povětšinou po prababičkách, popřípadě po pradědečcích), poskakovat pasty po policích, potom projímadla. Pastelky popadaly přímo před příručky právnických paragrafů. Pomeranče praskaly. Přetloustlá paní přepadla přes prťavého pudla, přitom poranila psíkovi páteř. Pašovaný pervitin, patřící Pepovi, původně poschovávaný po ponožkách, prášil po popraskané plynové plotně. Pískovišti plnému písku praskaly prkna. Poděšení pavouci popolézali po pavučinách. Po profesorově paži pochodoval pavouk, plochou podobný poklici. Pokřikuje: "Pomozte přeci!" Pitomí počůraní poslintaní parchanti potomka pantáty Poláka poděšeně poskakovali.
  Petr Polák při puštěném perverzním ... právě plácal pokojskou přes překrásnou prdelku, promačkával poprsí, přehlížeje povinnosti. Plno práce! Pročpak? Potřebujeme povyražení přece, pokřikuje. "Proboha!" Poděšená pihovatá Pavla (právě provdaná pro Petra), peroucí prádlo při prameni potoka pustila podprsenku, pracně pranou Perwollem, přímo před přetloustlé páchnoucí prase. Prase pokviklo, přitom poděšeně pádilo přímo přes perfektně pověšené podvazky. Porazilo postaršího pantátu, penzistu. Povykuje: "Pitomci, paryby, pralidi, proč pouštíte prase, povězte?" Prase, pořádně (promiňte) připosrané přehlasitým povykem, překvapivě přeskočilo plot (prase přetěžko přeskočí plot, přesto p pasují), přeběhlo prťavý pozemek, přímo přes předsíň, před potupně překvapeného, pilně píchajícího Petra. Petr pění ponížením. Prase postřeleno Petrovo puškou.
  Příšerně ponížená Pavla pije pomyje, profesor praví: "Patrně potřebuje psychiatra, pusťte psychiatra!", prolézajíc přes palice přítomných povalečů. Pepa pomáhá Pavle přesnou pěstí pravačkou - přímo. Pozlacený předkus? Pchá. Profesor přispěchá pozdě. Pepa postupně přisvojuje peněženku plnou peněz, pas, pak panenství Pavly. (Petrovi přitom povyrostly parohy.) Přímo paseka! Publikum propadá pesimistickým představám. "Pavla padla. Podlehla přemrštěným podmínkám", potvrzuje přispěchavší profesor. Petr poklidně přikyvuje. Poslintaní parchanti potichu pobrekávají. Pravda, pravda, přisvědčují přihlížející. Přijela pohotovost, přivolaná pokojskou. "Proč povyk? Pavla pořád přežívá. Přesto potřebuje péči. Pohněte! Pozor, poneseme pacienta!", pokřikují. Pepa pokouší podplatit pohotovost primitivně padělanou padesátikorunou.
  Pohroma pomalu přestává. Pičíňané padají pokorně před Pánembohem. Příroda předvedla pohanům pořádné peklo. Profesor pronesl poučný proslov, propagující přednosti pořádného plnění předepsaných povinností, potažmo paragrafů. Početné publikum pojednou pořádně prořídlo.
  Poznali posluchači (poraďte podobný pojem, počínající p, protože pčtenáři podněcují posměch) popsanou přírodní pohromu? Potopa? Požár? Přece… ZEMĚTŘESENÍ!
  Pokračování příště. Pokud…
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 13. P = Po Padeátce  

  Maják - modrý


  Text - Po Padesátce   

  Kvíz

                             Kvíz : Který z hasičů je nejvýšší ?

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 14. Výška žebříku

  V hasičské zbrojnici dělali inventuru. Komisi se nezdála výška jednoho žebříku, a tak chtěla po skladníkovi, aby ho přeměřil.
  "Ale jak to mám udělat?"
  "No, položte ho na zem a změřte!"
  "Ale když ho položím na zem, tak změřím jeho délku, a vy chcete jeho výšku!"


  Varování

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 15. Odvážní hasiči
  Obrovský požár, na místě zásahu jsou požární sbory z širokého okolí.Žár je ale tak velký ,že hasiči ani nemohou přijet tak blízko k plamenům, aby mohli použít stříkačky. Najednou projede mezi nimi staré hasičské auto s dobrovolnými hasiči, vyskáčou ven ve vražedném žáru, postříkají se vodou a začnou hasit. O týden později, jsou vyznamenáni za hrdinství a při převzetí peněžní odměny se starosta ptá, co s penězi udělají. Hasiči se usmějí: "Nejdřív necháme opravit brzdy."

  Vozítko pro úsměv

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 16. Prosím vás, pomozte mi!" volá večer dívka do telefonu.
  "Jeden mladý muž se pokouší vylézt do mojí ložnice!"
  "Spojíme vás s policií. My jsme hasiči."
  "Ne, ne, nepotřebuji policii, potřebuji delší žebřík!"

  Parádnice u hasičů

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 17. Manželka se ptá svého muže:"A skočil by si pro mě do ohně?"
  Muž:"Copak jsem hasič, abych skákal do ohně?"


  Zachránce dat

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 18. Začala hořet policejní stanice. Policajti museli před ohněm utéci až na střechu.
  Když přijeli hasiči, roztáhli plachtu a policajti začali po jednom skákat. Ale vždycky, když policajt skočil, tak hasiči s plachtou uhnuli, a děsně se smáli, když se policajt dole rozmázl.
  Až přišel na řadu poslední - náčelník. Ten tušil podraz, tak vytáhl pistoli, namířil na hasiče a povídá: "Mně se vám nepodaří oblafnout! Ruce vzhůru, plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu!"

  Ohnivý prd

                                    Není nad to si pořádně ulevit
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 19. Povídají si dva fotbalový fanoušci.

  "Tuš se přectav, člověče", praví jeden z nich, „že jsem byl na zápase, akurát v ten čas u nás na chalupě začalo hořet!“
  „To je strašné . I jak to dopadlo ?“
  „Chválabohu dobře, vyhráli jsme.“

  Otužilí hasiči

                                               Hasiči a vodní živel

  Z neckyjády v Malenicích

  Neckiáda: www.obecmalenice.cz

  Neckiáda v Malenicích

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 20. Telefonuje pán hasičům:
  "Rychle, okamžitě přijeďte k nám, hoříme!"
  "Dobře pane, jak se k vám dostaneme?"
  "Ježíš, to už nemáte ty velký červený auta..?!?"

  cisterna2.gifMinirampa
   


  cisterna1.gif

  Auto předek

      

  Když musíš tak musíš

                                   
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 21. Mladý zájemce o vstup do hasičského sboru se ptá zkušeného hasiče. 
  "Co se dělá, když v bytě uniká plyn?"
   "Nesmí se rozsvěcet, potom se otevře okno a zjistí místo úniku."
  "A když v tom bytě již světlo svítí, okna tu nejsou a zdroj úniku se nedá najít?"
  "Pak je potřeba utéci."
  "Tak co tu ještě děláme?"

  Extrémní nebezpečí požáru

                    Extrémní nebezpečí požáru - zákaz si odskakovat do lesa

  Zákaz kakání v lese


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 22. Nápis na hotelovém pokoji: Prosíme, nekuřte v posteli. Popel, který tu zůstane, může být váš vlastní.

  Hadicový hrdina

                                            Hadicová mumie
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 23. Hasičské Jiskřičky

  hasic6.gifJiskřička

  Ženu spíš zahřejete jiskrou než požárem.

  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Zahoříš-li k muži láskou, ověř si, není-li hasičem.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


  Je velký rozdíl mezi tím, kdo zalévá a kdo hasí.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Hoří-li vám půda pod nohama, už je zbytečné volat hasiče.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Láska je jako oheň. Čím déle trvá, tím více přibývá popela.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Roli hrál s takovým zápalem, že bylo nutné zesílit požární hlídky.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Hašení cisternou


  Snažší je požáry zakládat, než vdechovat jejich dým.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Často nejvíce hoří ti,co vysedávají u studeného piva.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Životní krédo mnohých lidí je :"ať hoří jiní, já se budu ohřívat."
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Pauza na svačinku


  Čím větší oheň, tím delší jsou jeho stíny.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Většina požárů vzniká proto, že v místech, kde je zákaz kouření, nejsou popelníky.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Založíš-li požár z lásky, neměl bys už zakládat jinde malé ohýnky.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Většina požárů vzniká proto, že v místech, kde je zákaz kouření, nejsou popelníky.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Hoří –li k tobě někdo velkou láskou, nechoď k němu načichlý benzínem.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 24. "Dcera se mi vdává,chodila s doktorem a s hasičem."
  "No,a který je ten šťastný?"
  "Hasič,dcera si bere doktora."

  Hašení pisuáru

                                                Hašení pisuáru

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  VTIPY Z HASIČSKÝCH NOVIN :
  www.hasicskenoviny.cz
  E-mail -
  hasici@tiscali.cz

 25. Hasič zachraňuje starší dámu z hořícího bytu.
  " Teď musíte zatnout zuby",křičí,když ji snáší po žebříku dolů.
  "To mušíte žnovu nahoru,já mám žuby na stoličce u vany..."

   

  To se už zachránit nedá

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 26. " Chováš se jako milionář!" vyčítá manželka svému muži.
  "Copak vyhazuji za nepotřebné věci?" brání se muž.
  "Ano! Například vloni jsi koupil hasící přístroj a dodneška u nás nehořelo!"

   
                                             Hasící přístroj.gif

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 27. Když hasiči s hlasitým signálem projíždějí hlavní třídou,
  bere si Břéťa bundu a rychle odchází z hospody.
  "Odkdy jsi u hasičů?" ptají se kamarádi.
  "Já ne,ale otec mojí přítelkyně je hasič..."
   

  Sportu zdar

  Ve zdravém těle,zdravý duch
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 28. " Náš velitel,když rozděluje odměny,tak nezná bratra!"
  " To ten náš také ne,ale první si vzpomene na švagra a zetě."

  Hasič

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 29. Sestra v porodnici se ptá rodičky:
  " Přišel otec Jiříčka,mohu jej k vám pustit?"
  " Proboha ne,každou chvíli čekám manžela!"

  Španělský Bombero

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 30. VÝROKY PŘED SMRTÍ        Cerna vlajka-lebka.jpg

  1. Tady je tlustý led,tady přejdeme
  2. Hele,užovka.
  3. Pejsku,pojď sem.
  4. Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky.
  5. Žádný strach ,chlapi,to je nulák.
  6. Ty že jsi mafián? Nevěřím!
  7. Pojďme na něj,vdyť je sám!
  8. A teď mne vyfoť na té skále.
  9. Hoď mi sem to kladivo!
  10. Neboj,není nabitá.
  11. Tak brzdy jsou hotové,jdu je vyzkoušet.
  12. OK trenére,v příštím kole mu dám K.O.
  13. Miláčku,chceš řídit?
  14. Tady brzdit nemusíš,tady to znám,tady žádné zatáčky nejsou.
  15. Třetí rána nebude?
  16. Divné,cítím plyn,rozsviť !
  17. Zprava dobrý.
  18. Pusťte mě k tomu,já tomu rozumím!

  Další z webu: http://www.blackadders.host.sk/smrt.htm

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 31. Meditují dva sedláci u piva.
  "Uzavřel jsem kamaráde supr pojistky.
  Jednu proti ohni a druhou proti krupobití",povídáprvní.
  Druhý se zamyslí a dodá: "No,to je rozumné.
  Ten oheň to by šlo.
  Ale jak uděláš to krupobití ?"

  Pro vlast,bližního

                PRO VLAST,BLIŽNÍHO

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 32. V cirkuse vypukl požár.Všichni panikařili,
  jen ředitel zůstal klidný.
  "Následuje vystoupení polykače ohně! "  Polykač ohně


  Akční dráček soptík


  fire.gif
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 33. "Pepíčku,vyjmenuj nám živly."Průkaz dobrovolného hasiče
  "Voda,oheň,vzduch,pivo,...
  "Ale Pepíčku,proč pivo?"
  "Vždycky,když táta sáhne po láhvi piva,mamka mu říká,
  že je ve svém živlu."

  Hasič s bečkou piva

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 34. Malý František říká matce,
  která soustředěně čte knihu:
  "Mamííí,hoří lampa!"
  "Lampa nehoří,ale svítí!"
  odvětí a spokojeně čte dál.
  Po chvíli František pokračuje:
  "Mamííí , už svítí i záclony!"

  foceni u pozaru.jpg

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 35. Při hasičských závodech běžela schválně pomalu.
  Chtěla získat čas.

                       Honba za plamínkem

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 36. "Ty Pepo,představ si,včera u zásahu jsem spadl ze žebříku."
  "Fakt? A nestalo se ti nic?"
  "Naštěstí nic.Ty Pepo,představ si,včera u zásahu jsem spadl ze žebříku."

  Flegmatik

                                                      Flegmatik

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 37. Manžel si myslí,že jeho manželka má milence,a tak nečekaně vtrhne domů a v ložnici zařve: "Hóóóří!"
  Ze skříně se ozva: " Nábytek,zachraňte nábytek...!!! "

  Hasiči si musí umět pomoct i bez vody

                                         Hasiči si poradí i bez vody...

  S přilbami

 38. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Stopuje muž o půlnoci na krajnici.Je bouřka,déšť,takže auta nejezdí...
  Najednou vidí v dálce světla auta,jak se blíží k němu - strašidelně pomaloučku.
  Po chvíli rozeznává stařičkou hasičskou avii.Je mu to divné,ale přece jen,auto je auto,takže když u něj zastaví,naskočí si...Chce řidiči poděkovat,ale najednou vidí,
  že za volantem nikdo nesedí! Strašně se viděsí,ale než stačí nějak zareagovat,
  auto se dá zase pomaloučku do pohybu...Muž sedí jak zařezaný,vyděšen k smrti,
  nemůže se strachy pohnout.Nakonec se vzpamatuje ,otevře dveře,vyskočí a utíká pryč.Pořád se ohlíží,bojí se,že auto zrychlí a přejede ho,takže se zastaví až v nejbližší vesnici.Tam najde hospodu(kupodivu ještě otevřenou),zapadne dovnitř,
  objedná si dvojitou vodku a všem tu historku vypráví.Všichni jsou z toho vedle,litují ho a obdivují...Asi za půl hodiny se otevřou dveře,vejdou dva totálně zničení a zmoklí hasiči,poručí si grog a rozhlíží se kolem.A v tom jeden povídá druhému:
  "Hele,Juro,že je to ten kretén ,co si naskočil,když jsme tlačili?"

  Hasičská svačina

                                               Svačina při akci
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 39. V pojišťovně zvoní telefon: "Haló, mohu si u vás dát pojistit dům po telefonu?"
  "Bohužel, musíte se dostavit osobně."
  "Škoda, to teda radši zavolám hasiče."

  Foceni hasicu.jpg

                                       Snímeček na památku

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 40. Noc na lodi. Najednou někdo zaklepe na dveře kajuty a volá:
  " Rychle probuťte se, loď hoří!!!" A z kajuty se ozve:
  "Proč budíte zrovna mě, copak já jsem nějaký hasič?"

  Chlap.bmp

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 41. Proč se hasiči v zimě při ohlašování neznámé bílé látky ptají ohlašovatelek na barvu vlasu?
  Je-li to blondýna, tak jde určitě o sníh.

  Požární východ

                                           Vlevo či vpravo

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 42. Vedoucí oddělení probíral se zaměstnanci pravidla požární ochrany: „No co vám vyprávět: Při požáru opouštějte pracoviště stejně rychle jako při skončení směny“.


  Hasič

                                      Safra,to už asi neuhasím...

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 43. Takovou účast na místním plese hasičů ještě neměli. A za co tomu vděčí? Na hasičské zbrojnici byl už z daleka viditelný plakát s velkým nápisem:
  "Přijďte na náš ples. My přijedeme na Váš požár!"

  Opatrný hasič

                                         Času dost - voda je drahá
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 44.  Hasič se vrací domů a už na prahu cítí pach spáleniny přicházející z kuchyně. Přistoupí k manželce, políbí ji a povídá: "Nádherná vůně miláčku."

  Pořádný prd

                                              Pořádný pšouk...

  ------------------------------------------------------------------------------- 

 45.  Hasiči založili kapelu. Na první zkoušce se kapelník táže:
  "Jak se liší housle od klavíru?"
  "Klavír déle hoří," odpoví hasič.

  hasicak.jpg

                                       Nový typ hasícího přístroje

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 46.  -"Jak se manželce podařil první oběd?"Ptá se
  hasič kolegy novomanžela.
  -Báječně.Připálila i kuchařskou knihu.


  Hašení v lese

                               Pohodové hašení lesního porostu

  -------------------------------------------------------------------------------

 47. "Už to nezkoušej, ta sirka hořet nebude."Sirka
  "To je zvláštní, předtím hořela!"  -------------------------------------------------------------------------------

 48.  Začala hořet policejní stanice. Policajti museli před ohněm utéci až na střechu.
  Když přijeli hasiči, roztáhli plachtu a policajti začali po jednom skákat. Ale vždycky, když policajt skočil, tak hasiči s plachtou uhnuli, a děsně se smáli, když se policajt dole rozmázl.
  Až přišel na řadu poslední - náčelník. Ten tušil podraz, tak vytáhl pistoli, namířil na hasiče a povídá: "Mně se vám nepodaří oblafnout! Ruce vzhůru, plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu!"


  -------------------------------------------------------------------------------

 49. Seděla pasačka u jetele, cvrček ji kousnul do pr a pr a do Prahy je cesta dlouhá, kdo ji nezná ten je trou a troubili hasiči do pozoru, trubka jim spadla do za a zachovej klidu hospodyně, ať nejsme tlustí jako svi a sviť měsíčku sviť, opaluj mě ř a řekl jsem tyto slova bez jediného neslušného slova.

  Noční akce

  -------------------------------------------------------------------------------

 50. „Dežo! Hori Ti barak!“
  „Hmm“
  „Je tu citit karamel.“
  „Ale, Eržika měla cukrovku“

  Ohnivé močení

                           Nepijte už tu ohňovou vodu...
  -------------------------------------------------------------------------------

 51.  Hasič napomíná návštěvníka v divadle:
  "Proč tu zapalujete tu cigaretu?
  Nevidíte nápis…?"
  "Nápis vidím, ale vás jsem neviděl."

  help.jpg  V případě požáru:
    1. stiskněte červené tlačítko
    2. nebo křičte
  -------------------------------------------------------------------------------

 52.  Kolosální logický problém
  Zkuste vyřešit:
  Sedíš za volantem tvého auta a udržuješ konstantní rychlost. Na tvé levé straně je příkrý sráz. Na tvé pravé straně je hasičské auto a jede stejnou rychlostí jako ty.
  Před tebou utíka prase, které je jednoznacně větší než tvoje auto. A pronásleduje tě vrtulník který leti téměř při zemi. Prase a vrtulník mají naprosto stejnou rychlost jako ty. Co uděláš aby ses dostal z této situace?
  -------NEJDŘÍVE SI TO PROMYSLI NEŽ BUDEŠ ČÍST DÁLE---------
  ....................ne ne, nejdřív rozmyslet.............
  Počkej až se kolotoč zastaví a pak jednoduše vystup!

  Špatný pokus

                                           Chybička se vloudí...

  -------------------------------------------------------------------------------

 53. Ředitel společnosti potřeboval zavolat jednomu ze svých zaměstnanců ohledně naléhavé záležitosti. Vytočil jeho telefonní číslo domů a ozval se mu dětský šepot: Halóó?
  Ředitel se zeptal: Je tatínek doma?
  Je, zašeptal mladý hlas.
  Mohl bych s ním mluvit?
  K jeho prekvapení malý hlas zašeptal: Ne.
  Je tam maminka?
  Ano.
  Můžu s ní mluvit?
  Ne.
  Je tam ještě někdo? zeptal se ředitel dítěte.
  Ano, zašeptalo: Policajt.
  Divíce se, co by policajt mohl dělat v dome jeho zaměstnance, zeptal se ředitel:
  Můžu mluvit s tím policajtem?
  Ne, nemá cas, zašeptalo dítě.
  Co dělá, že nemá cas?
  Mluví s mámou a tátou a hasičem, prišla šeptaná odpověď.
  Se vzrůstajícími obavami a slyšíce ze sluchátka něco, co znělo jako helikoptéra, se ředitel znovu zeptal: Co je to za zvuk?
  Helikoptéra, odpověděl šeptající hlas.
  Co se to tam sakra děje? zeptal se polekaný ředitel.
  Dítě odpovědělo bázlivým šepotem: Právě přistála helikoptéra pátracího týmu.
  Ředitel se nyní zeptal opravdu polekán: Proč tam jsou?
  Stále ješte šeptající mladý hlas odpověděl s tlumeným chichotem: Hledají mě.

  Příprava na budoucí povolání
  -------------------------------------------------------------------------------

 54. Ve věžáku hoří a v jednom okně volají o pomoc tři děvy, bruneta, rusovláska a blondýna. Přijedou hasiči, roztáhnou plachtu a vyzvou dívky, aby skočily. Skočí bruneta, ale oni na poslední chvíli s plachtou uhnou a ta se rozplácne o chodník. "Skoč, dělej!" křičí teď na zrzavou. Ta odpovídá: "To určitě a dopadnu jako ta přede mnou." Ne, neboj, to byl jen omyl. Ona skočí, plachtu mine a je na chodníku jako rozšlápnutý banán. Když má skočit blondýna, odmítá a křičí dolů: "Už vám nevěřím, neskočím!" Oni na to: "Neboj, my blondýny milujeme, tobě to neprovedeme." Ona chvilku váhá a pak zakřičí: "Tak jo, ale pod jednou podmínkou - tu plachtu roztáhněte na chodník a odstupte od ní 5 kroků."

  Hasička


  -------------------------------------------------------------------------------
 55. Proč mají kachny plovací blány?
  Aby mohly udusat oheň.
  A proč mají sloni ploché nohy?
  Aby mohli udusat hořící kachny.

  Hasičské kotě

  -------------------------------------------------------------------------------

 56. Víte, jak indiáni rozdělávají oheň?
  Třou si svoje klacky!

  Tréningové vozítko

                                        Tréningové vozítko
  -------------------------------------------------------------------------------


 57. V posteli šeptá novomanžel:
  "Miláčku, nemohl bych v Tobě zapálit milostný oheň?"
  Jeho manželka se místo odpovědi rozesměje.
  "Proč se směješ?"
  "Tou tvou sirčičkou, jo?"

  Sirka v plameni

  -------------------------------------------------------------------------------

 58. Drahá mami a tati!
  Všechno je v pořádku, teda skoro všechno, akorát mě skoro pořád hrozně bolí hlava, od té doby, co jsem při požáru koleje musela skočit z okna. Jeden sympatický mladík, co šel zrovna okolo, byl tak hodný, že zavolal hasiče a záchranku. Protože shořel veškerý nábytek a věci na mém pokoji, zůstala jsem od té doby u něj. Vážně jsem uvažovala o svatbě, ale vím, jaký máte názor na smíšená manželství. Takže se rozhodujeme, jestli půjdu na potrat.
  Ne, nedělejte si starosti. Po pravdě řečeno, nic z toho se mi nestalo. Nebolí mě hlava. Nehořelo na koleji. Nepotkala jsem žádného mladíka, se kterým žiju, ani nejsem těhotná. Píšu vám, abych vám řekla, že mi přišly výsledky závěrečných testů. Mám pět trojek a tři čtyřky. Jen jsem myslela, že když to dám do jiné perspektivy, bude to znít lépe.
  Vaše milující dcera.


  Hasici v pene

  -------------------------------------------------------------------------------

 59. Hlášení velitele hasičů: "Akce skončila úspěšně, neuhořela žádná kráva. Deset se jich utopilo."

  Hrdinové v oblacích  -------------------------------------------------------------------------------

 60.  Janek byl místním hasičem. Jednou pomáhal hasit veliký požár. Přišel celý utahaný domů. Žena už na něj čekala, tak se hned svlékl a že půjde spát. V tom ho žena prosí, aby jí došel ještě na dvůr pro zástěru, co zapomněla na šňůře.Tak se Janek zas obleče a jde ven. Přes plot ho zdraví soused a povídá: "Janku, proč jsi tak černý?"
  "Hasili jsme, ne?"
  "V železničářské uniformě???"

  Živý hasící přístroj

                                                  Živý hasičáček
  -------------------------------------------------------------------------------

 61.  Baví se dvě sousedky:
  Naší holce se už taky pěkně zapalují lejtka.
  No vidíte, ještě štěstí, že se kolem ní pořád točí takový šikovný hasič!

  Pes - hasič

  -------------------------------------------------------------------------------

 62. Všichni byli připraveni, ještě než dozněl zvonek telefonu. Ozval se nesmělý ženský hlas:
  "Prosím požární stanici. Je to požární stanice?"
  "Mluvte!" Vyzvala ji stručně služba.
  "Víte,"vykládala váhavě neznámá, "já mám totiž čerstvě osázenou zahrádku..."
  "Paní, co je nám do toho," přerušil ji netrpělivě, "tady je požární stanice!"
  "Ale když moje zahrádka..." snažil se pokračovat naříkavý hlas.
  "Nezdržujte a volejte zahradnictví!" Rozčílila se služba u telefonu.
  "Nechte mě, prosím Vás, domluvit," řekla žena vyčítavě, "vedle u sousedů už hezkou chvíli hoří, a tak jsem Vás jen chtěla poprosit, abyste mi nešlapali po zahrádce až Vás zavolají..."

  Hoří má panenko

  Logo - Hasiči Hoštice


  ------------------------------------------------------------------------------

 63. Víte,kdo je nejmoudřejší na světě?
  No přeci zápalka.
  Taková malá hlavička a jak ji to pálí!

  Plamen se sirkou

  -------------------------------------------------------------------------------

 64. Studentka č.2
  Drazí rodiče, už tři měsíce jsem na vysoké škole a ještě jsem vám nepsala. Velmi se stydím, ale slibuji, že vám to nyní všechno vynahradím!
  Ale ještě než budu pokračovat v psaní dopisu, prosím vás, sedněte si! V žádném případě nečtěte dál tento dopis vestoje!
  Už se mi skoro úplně zahojili popáleniny a už jsem se skoro zotavila ze šoku způsobeného tím, že jsem musela vyskočit ze čtvrtého patra.
  Jen dva týdny jsem musela být v nemocnici, už vidím skoro dobře a i to hrozné zvracení na mě přichází jen jednou za týden.
  Protože jsem požár způsobila sama, musím zaplatit škole dvě stě tisíc za škody, ale to nic, hlavní věc je, že jsem zůstala na živu!
  Měla jsem štěstí, protože muž bydlící naproti, uviděl co se děje a zavolal hasiče a sanitku. Navštívil mě i v nemocnici a proto, že jsem
  neměla kam jít (můj pokoj shořel na popel), byl tak laskavý a nabídnul mi, abych bydlela u něho. Má jednopokojový byt, ale máme se
  skvěle. Je sice dvakrát tak starý jako já, ale strašně jsme se do sebe zamilovali a chceme se vzít. Ještě jsme se nedomluvili, kdy
  přesně, ale chtěli by jsme mít svatbu dřív než na mě začne být vidět, že jsem těhotná. Ano, milí rodiče, budu matkou! Vím, že se už nemůžete
  dočkat, kdy už budete babička a dědeček a jsem si úplně jistá, že miminka (protože čekáme trojčata) přijmete s takovou láskou, jakou
  jste obklopovali mě, když jsem byla malá. Jediná věc, která oddaluje naši svatbu je, že můj snoubence chytil někde škaredou infekci.
  Kvůli tomu jsme teď zase v nemocnici, protože jsem to samozřejmě chytla taky, ale už je nám o mnoho lépe díky antibiotikům, která dostáváme intravenózně.
  Lékaři nazývají tuto chorobu syfilis, nebo tak nějak. Vím, že mého manžela budete čekat s otevřenou náručí a brzy bude jako jeden z naší
  rodiny. Je to velmi milý člověk i přes to, že nemá ukončenou základní školu, je velmi ambiciózní. Samozřejmě je jiného vyznání jako jsme
  my, ale vím, že jste velmi tolerantní, takže vám nebude vadit ani to, že má tmavší pleť. Jsem si jistá, že ho budete mít alespoň tak
  rádi, jako já! Protože je přibližně ve vašem věku, budete spolu velmi dobře vycházet, až se nastěhujeme s dětmi k nám domů (protože náš byt je
  pro tolik lidí malý). Myslím si, že i jeho rodiče jsou velmi pořádní lidé, jeho otec je známý pašerák drog v Africe, odkud pochází i můj
  nastávající...

  Tak, teď když jsem vám všechno obšírně popsala, myslím si, že je na čase, abych se vám přiznala, že mi nevyhořel byt, takže mi ani nic
  není, nebyla jsem v nemocnici, nemám snoubence ani syfilidu, ani žádného černocha. Pravda je taková, že jsem propadla z
  matematické analýzy a makroekonomie a z informatiky jsem prolezla jen taktak a chtěla jsem, aby jste si uvědomili, že jsou na tomto
  světě i horší věci než toto!

  Líbám vás, vaše dcera.

  Svůdná hasička                     Další snímky HASIČEK: www.xichty.cz/hasicky
                     Další Hasičská fota: www.xichty.cz/hasiči

  -------------------------------------------------------------------------------

 65. Požárník z New Yorku vidí holčičku v sousední zahradě hrající si na požárnici.
  Vidí, že holčička má červený vozíček, na něm kropící hadici, po straně přivázanou sekerku a do vozíčku je zapřažený pejsek za obojek a kocour za kouličky.
  Požárník shovívavě přijde blíž a povídá holčičce, že si hezky hraje, ale že by její požární vozíček uháněl rychleji, kdyby i kocour táhl vozík zapřažený za obojek.
  ˝I kdepak, strejdo,˝ zvolala holčička, ˝jak jinak bych udělala sirénu?˝

  Hasičský komiks Požár


  -------------------------------------------------------------------------------
 66. Pár leteckých

  Fotograf jednoho renomovaného magazínu dostal za úkol udělat reportáž o velkém lesním požáru. Jeho šéf mu vytelefonoval na letišti zapůjčení malého letadla i s pilotem.
  Fotograf dorazil na letiště hodinu před západem slunce a opravdu, na letištní ploše stála malá Cesna a v ní seděl pilot.
  Fotograf si vlezl s výstrojí na zadní sedadlo a povídá: "Tak honem do vzduchu!"
  Pilot nahodil motor a za chvilku se letadlo odlepilo od země. Letělo sice dost nevyrovnaně, ale letělo.
  Fotograf říká: "Leťte na severní stranu požáru a udělejte tam několik nízkých průletů."
  "Proč?" zeptal se nervózně pilot.
  "Protože chci udělat fotky. Jsem fotograf a fotografové dělají fotky."
  Po krátké pauze pilot povídá: "Chcete tím tedy říct, že nejste můj letecký instruktor?"


  Nová měna - odměna za náročnou práci

                  Nová měna-k uctění památky obětem teroristických útoků
  -------------------------------------------------------------------------------
 67. Potápěč uhořel: Po zdolání rozsáhlých požárů na Peloponézském poloostrove a následném průzkumu spáleniště objevili řečtí hasiči uhořelého potápěče v koruně dosud doutnajícího stromu. Trochu divné, že? Smutné zakončení životní dráhy onoho muže proběhlo zhruba tímto způsobem:
  K hašení požáru bylo totiž použito speciálních letounů Canadair c - 215, uzpůsobených k odběru vody z moře a to přímo za letu.

  Hašení pomocí letadel


  -------------------------------------------------------------------------------

 68. Letí si takhle letadlo a je řízeno dvěma koktavými piloty.
  V tom najednou začne hořet levej motor.
  První pilot povídá:
  - "He-he-hele, ho-ho-hoří nám mo-motor."
  A druhej na to:
  - "T-t-tak to b-b-běž ř-ř-říct-t ce-ce-cest-tu-cestujícím."
  - "N-n-ne, b-b-běž ty, t-ty m-m-míň ko-ko-koktáš", na to ten první.
  - "N-n-n-n-ne, b-b-b-b-běž ty, t-t-t-ty t-t-to u-u-u-umíš za-zaz-zaz-zazpívat",
  zase ten druhej.
  - "T-t-t-tak d-d-dobře", ten první a vyleze z kabiny mezi lidi. Hezky si to v duchu rozpočítá a začne hlubokym hlasem zpívat:
  - "Hooooořííí náááám letadloooo!"
  A všichni cestující na to sborově:
  - "Hyja hyja hou!"

  Nášivka Soptík s hadicí

  -------------------------------------------------------------------------------

 69. Pilot navazuje nouzové spojení s řídící věží:
  "Mayday, mayday... Hoří nám levý motor".
  "Uveďte v činnost nouzové hašení v sekotru A3".
  Motor je uhašen a let probíhá normálně. Ale po chvíli....
  "Mayday, mayday... Hoří nám pravý motor".
  "Uveďte v činnost nouzové hašení v sektoru A4".
  Opět se podaří a let probíhá celkem normálně. Ale....
  "Mayday, mayday... Hoří nám OBA motory".
  "Opakujte po mně: Otče náš jenž jsi na nebesích.....".

  Výbušný ohýnek
  Dráček
  -------------------------------------------------------------------------------

 70. Letí letadlo a najednou se nad cestujícími ozve z reproduktorů hlas.
  "Vážení cestující,
  podíváte-li se okénky vpravo od letadla, tedy na západ, pak to, co uvidíte, není záře zapadajícího slunce, ale záře hořících motorů pod pravým křídlem.
  Podíváte-li se okénky vlevo od letadla, tedy na východ, pak to, co uvidíte, není záře vycházejícího slunce, ale záře hořících motorů pod levým křídlem.
  A podíváte-li se okénky v pilotní kabině dolu pod letadlo, pak to co uvidíte, nejsou obláčky, ale padáky posádky, která se s vámi tímto loučí a přeje příjemný let."


  Hašení komety
  --------------------------------------------------------------------

 71. Při zaoceánském letu si jeden cestující všiml, že dva z motorů hoří. Začne křičet a během pár vteřin všemi cestujícími zmítá děsná panika.
  Po chvíli se ve dveřích pilotní kabiny objeví pilot s padákem na zádech a s úsměvem na rtech povídá:
  "Ničeho se nebojte, jdu pro pomoc."

  Hasič-postřikovač


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 72. Mluví k vám kapitán letadla. Jménem celé posádky vás vítám na palubě naší letecké společnosti na lince New York-Londýn. Nyní plynule letíme 10 tisíc metrů nad Atlantickým oceánem. Když vyhlédnete z okének na pravoboku letounu, můžete vidět, že oba motory na pravoboku hoří. Když vyhlédnete z okének na levoboku letounu, zjistíte, že levé křídlo se utrhlo. Když se podíváte dolů směrem k Atlantickému oceánu, uvidíte malý žlutý záchranný člun se třemi lidmi, kteří na vás mávají. Jsem to já, druhý pilot a letuška. Toto hlášení posloucháte ze záznamu."

  Drak s ohněm


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 73. Hlášení kapitána jako obyčejně: "Vážené dámy a pánové, pěkně vás vítám na palubě našeho letadla. Náš let probíhá nad Atlantickým oceánem, ve výšce 10.000 metrů, rychlost je 900 km/h, teplota vzduchu....sakra! Do háje! Mě šlehne! Ježišmarjáá!" Kapitán se odmlčí, mrtvolné ticho, pasažéři jsou bledí, panika, křik...
  Po delší chvíli se kapitán ohlásí: "Dámy a pánové, prosím, omluvte mě. Letuška mě polila kávou."
  Kdybyste viděli moje nohavice zepředu.
  Jeden z pasažérů zakřičí: "Ty hovado! Kdybys viděl moje nohavice zezadu."

  Jsem se s toho po ....
  Asi jsem se s toho po ....
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 74. Františku, kouří tvý koně?"
  "Ne?!?"
  "Tak ti hoří maštal..."

  Hašení s dýmem


  -------------------------------------------------------------------------------

 75. Vyběhne maminka a Pepíček z hořícího domu a Pepíček
  povídá: ˝Maminko to je ale blbý, že nám hoří dům co?˝
  Maminka mu odpoví:˝To je chlapče!!˝
  A Pepíček na to: ˝A mami já tady cítím nějakej připálenej karamel.˝
  A maminka mu odpoví: ˝Vždyť přece víš, že dědeček měl cukrovku!!!!!

  I ty se staň hasičem

  -------------------------------------------------------------------------------

 76. Škola hoří ,škola hoří, neváhejte - přikladejte

  Připraven


  -------------------------------------------------------------------------------

 77. V Londýně propukl požár. ,,Dál nesmíte!” upozornil novináře hasič. ,,Ale já musím vědět, co se stalo, abych o tom mohl napsat článek,” vysvětloval novinář. ,,Nemu- síte. Zítra si ho stejně přečtete v novinách.”

  Ještě hycuje

  -------------------------------------------------------------------------------
  A co na to naše Lordstvo?

 78. "Mylorde, v jídelně hoří!"
  "Nevadí, Jean, posnídám v loveckém salónku."

  Ta přilba mi ale sluší

 79. -------------------------------------------------------------------------------

  Lord ke svému sluhovi:
  "Jean, dnes je venku nějaká hustá mlha." - "Nikoliv pane. To náš dům hoří." - "Ale to je velmi nepříjemné. Požár domu a v takové husté mlze…"

  Historický stejnokroj


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------

 80. "Jeane, pohár vody, prosím." "Zde, pane." "Děkuji, Jeane. Jeanee, další pohár vody, prosím." "Zde, pane." "Děkuji, Jeane. Jeane, ještě jeden pohár vody, prosím." "Zde, pane." "Děkuji, Jeane. Jeane?" "Ano, pane." "Zavolej hasiče. Tohle sami neuhasíme."

  Pořádný proud


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------

 81. Komorník přiběhl za lordem a vykřikl:
  "Vaše lordstvo,v jídelně hoří!"
  Lord pohlédl na hodinky a pravil:
  "Nevadí,jestli do dvaceti minut nebude oheň uhašen,
  budu obědvat v přijímacím salonu."

  Pane vy horite


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------

 82. Lord se vrací letadlem z dovolené a volá svému sluhovi. "Žán, asi za půl hodiny přistaneme, tak na mě čekej na letišti s vozem. Je něco, o čem bych měl vědět?" "Nic nového, pane. Akorát jsem zlomil násadu od lopaty." "Tak se koupí nová. Cos dělal?" "Zakopával jsem vašeho psa, pane." "Cože? Žeryk je po smrti? Co se mu stalo?" "Lady na něj šlápla když běžela ze schodů." "Proboha, proč běžela ze schodů? Vždyť ta nikdy neudělá rychlejší pohyb, než je nutno." "Bylo nutno, protože běžela pro vodu." "Pro jakou vodu? Proč neposlala služebnou?" "Služebná nemohla, protože hasila ty záclony." "Ježíšmarjá, jaký záclony zase? A proč hořely?" "Jak vypadl ten proud, tak služebná nesla lady svícen a protože nebylo vidět, tak zakopla, upadla na záclony a začala hořet, od ní chytly záclony a proto běžela lady pro vodu." "No a uhasili to?" "Lady nedoběhla, protože si zlomila nohu." "A je ošetřená?" "Když odjeli hasiči, tak ji odvezla sanitka." "Proboha, proč tam byli hasiči?" "Protože chytnul celý zámek a vyhořeli jsme do základů." Chvíli bylo ticho a potom se lord ozval: "Žán, moc od tebe nechci. Můžeš mně říct alespoň jednu pozitivní věc." "To mohu, lorde. Přišly vaše testy na HIV a ty jsou pozitivní"


  Hasičské šlapadloHasičské vozítko


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 83. V hotelové recepci zvoní telefon a když ho recepční zvedne ozve se nespokojený hlas lorda Gregora:
  "Buďte tak laskavi a přidělte mi jiný pokoj, v tomhle hoří."

  Nadzemní hydrant

                              Vyfešákovaný hydrant
  --------------------------------------------------------------------

 84. Policajt zastaví auto s benzínovou cisternou a špekuluje za co by mu dal pokutu. Všechno už prověřil, prozkoumal a všechno je v pořádku. Už to chtěl vzdát, když si všimnul, že vzadu mu trčí a po zemi sa tahá jakýsi pletený kovový pásek. Ukáže na něj a povídá:
  - Aha! Nepořádek! To bude pokuta!!
  - Ale to je protipožární opatření. - vysvětluje šofér - Aby se zabránilo vzniku jiskry a požáru.
  - Á, oklamat mě chceš, aby si nemusel platit pokutu...
  - Nie! Zastavte kohokoliv a o zeptejte se. Každý vám potvrdí, že mám pravdu.
  Policajt zastaví Oktávku a ptá se řidiče:
  - Vidíš ten kovový pásek, co za sebou vleče tamta cisterna? Víš na co to je?
  - Vím. - hovoří řidič Oktávie - Odvádí to statickou elektřinu aby nevznikla na cisterně jiskra a následně požár.
  - Ano. Ano. I ja sem si to myslel. - hovoří policajt a obrátí se na šoféra cisterny s pokynem - Vy můžete jet. - potom se obráti na šoféra Oktávie - A vy zaplatíte pokutu 2500 korun!
  - Proboha a za co?
  - Za vytvoření nebezpečí požáru na veřejné komunikaci!
  - Cože?...
  - ... no, kde máte kovový pásek zabraňující vzniku jiskry? 
   

  Dětský hasičák

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 85. Tatínku, podívej, hoří nám domeček.
  Tak honem půjdeme ven a nekřič,
  ať nevzbudíš maminku
  .


  Hasičský kočárek

                                            Hasičský kočárek

  -------------------------------------------------------------------------------
 86. U hasičů zazvoní telefon.A zněj se ozve:hoří přijeďte rychle.
  Hasič odpoví:Teď nemůžem máme oběd.

  Hasičský jeep

     FIRE JEEP : http://www.film.queensu.ca/cJ3B/ - Jeep BoyerJ3B
                         http://www.film.queensu.ca/ - Přehled Fire Jeeps
                                                
  Fire Jeep 1Fire Jeep 2


  Fire Jeep 3


  -------------------------------------------------------------------------------

 87. Doktorské zkušenosti
  Některé věci by někteří jedinci měli dělat v brnění, nebo si na to aspoň vzít přilbu a ochranný štít přes obličej," praví MUDr Trávníček. "Měl jsem tady pacienta, který sekal dříví hasičskou sekyrkou opatřenou na druhém konci špičákem, kterým si sám prorazil lebku."


  Žhavé novinky

                         Žhavé novinky
  -------------------------------------------------------------------------------
 88. Hasič na hašení do prvního patraPři jedné záchranné akci došlo k tomu,že na vrtulníku se na jednom laně rukama drželo deset manažerů a hasič.Vyšlo najevo,že lano není dost silné na to,aby udrželo všehny a jeden se tedy bude muset dobrovolně pustit,aby zachránil statní.Dlouho diskutovali,kdo by to měl být.Nakonec promluvil klidným hlasem hasič,že on se tedy dobrovolně pustí.
  "Hasiči jsou zvyklí obětovat se pro druhé,nestěžovat si,dělat přesčasy zadarmo,zanedbávat rodinu...."
  Když skončil svou řeč,všichni manažeři mu zatleskali...  -------------------------------------------------------------------------------
 89. Malý chlapec stojí v poli a radostně pozoruje rudý obzor.
  Kolem jde pocestný a říká:
  "To je nádhera! Taky tě tak těší ten západ slunce?"
  "To není západ slunce.To hoří škola!"

  Soptík ve vrtulníku

  -------------------------------------------------------------------------------
 90. Ruského hasiče ,který je na návštěvě u hasičů v Čechách,
  se u skleničky vodky ptají :
  "Je to pravda,vy tam máte až 60° mrazy?"
  "To je blbost,máme tam tak - 24°C,vloni byl největší mráz a to bylo -26°C."
  "Ale vždyť ve zprávách pořád ukazují ty zasněžené stromy..."
  "Jo vy myslíte venku!"

  Hašení v mrazu
  Trošičku nám mrzne

  Zmrylý hasič

  -------------------------------------------------------------------------------
 91. Vběhne hasič na jednotku intenzivní péče,
  chvíli si prohlíží pacienty,
  všichni na přístrojích,a tak povídá:
  "Pořádně se nadechněte,než uhasíme oheň,
  potřebujeme vypnout proud."


  Zabezpečený Hydrant

                              Při požáru UTRHNI ZÁMEK

  -------------------------------------------------------------------------------
 92. Statečný hasič Jiří se probere po operaci a ptá se muže,který se nad ním shýbá:
  "Pane doktore,jak dopadla operace?"
  "Nevím,já nejsem doktor,já jsem svatý Petr!"

  TetováníTetování 2  Tetování s hasičskými motivy.  -------------------------------------------------------------------------------
 93. Říká paní plukovníková svému muži:
  "Byly doby,kdy jsi mě brával za bradičku."
  "No jo,jenomže tenkrát jsi mívala jen jednu!"


  velitelka

  -------------------------------------------------------------------------------
 94.  V baru hasí srdcebol mladý hasič,když ho zaujme slečna,která sedí u pultu sama.Přistoupí k ní a zeptá se jí,jestli ji může pozvat na skleničku.
  "Na hotel?!" vykřikne slečna.Ostatní hosté zpozorněli.Mladík vysvětluje:
  "Vy jste mě slečno, nepochopila.Chci vás jen pozvat na malý drink."
  "Chcete mě pozvat na hotel?"vyřvává slečna.Lidé se otáčejí.Hasič ,červený
  až za ušima,zmateně odchází.Slečna ho rychle dohoní a šeptá:
  "Promiňte ,že jsem vyvolala rozruch,ale jsem studentka psychologie a zajímá mě
  chování lidí v nečekaných situacích."
  "Cože?!zařve hasič na celý lokál, "pětset euro ?!!!"

  Poplach

                      "Kde hoří?"   "Nikde,jen zkouším novou sirénu !!!"

  -------------------------------------------------------------------------------
 95. Hasič se vrátí ze zásahu a říká veliteli:
  "Při požáru v kravíně žádná kráva neuhořela,
  dvanáct se jich utopilo."

  Vodní plamen

                          Vodní plameny
  -------------------------------------------------------------------------------
 96. Nápis v hotelovém pokoji:
  Prosíme, nekuřte v posteli.
  Popel,který tu zůstane, může být váš vlastní.

  Při požáru domu

  -------------------------------------------------------------------------------
 97. Jede hasič na motorce z práce domů,
  když najednou proti němu letí ptáček.
  Snaží se ubrzdit,ale nepovede se.Srážka...
  Ale protože je to i záchranář a má dobré srdce,
  zastaví a vezme ptáčka domů.Dá ho do voliéry,
  nadrobí mu do misky chleba,naleje vodu...
  V noci se ptáček probere,rozhlédne se ,kouká -
  voda,chleba,mříže...a zděsí se:
  "Ty jo,já ho snad zabil !?!"

                                    

  Hasičská motorka

  Hasičské motorky

  Hasičská motorka 2

  Hasičská motorka 3

  -------------------------------------------------------------------------------
 98. Jaký je rozdíl mezi fyzikem,inženýrem a matematikem?
  Představte si,že spíte v hotelu a ve vašem pokoji začne hořet.
  Co udělá inženýr? Probudí se,zjistí že v pokoji hoří.
  Vezme kbelík,napustí vodu , uhasí požár a jde spát.
  Co udělá fyzik?Probudí se.Zjistí že hoří,vypočítá si,
  kolik bude potřebovat vody na uhašení.Zjistí,že 4,3 litru.
  Napustí do kbelíku 4,3 litru,uhasí oheň a jde spát.
  A matematik?Probudí se zjistí že hoří.Jde ke kohoutku,
  pustí vodu.Zjistí,že řešení existuje,zavře vodu a jde spát.


  Dráček


                                               Hasič dráček
  -------------------------------------------------------------------------------
 99. Velitel stanice si pozve do kanceláře nové zaměstnance,aby je uvedl do služby.
  Hned ,jak vejdou,se ptá prvního:"Jaké je vaše jméno?" "Karel"
  "Člověče,nevím,kde jste dosud pracoval,ale tohle si nezvykejte.Tady je zvykem,že  podřízení se oslovují příjmením,aby to nesnižovalo autoritu nadřízených - takže já říkám podřízeným Novák,Zelanka a podobně.
  A podřízení mně smí říkat pouze pane Veselý anebo pane veliteli.Jasné?
  Tak znova,jak se jmenujete?"   "Karel Miláček!"
  "Tak poslyšte ,Karle,pracovní doba je..."

  Můj táta je hasič

  -------------------------------------------------------------------------------
 100. "Tak už tady mezi vámi dlouho nebudu,"
  běduje starší hasič sedící s kamarády u piva.
  "Copak ? Myšičky ? Neblbni !
  Vždyť jsi zdráv ,jako ryba!"
  "Já neblbnu,jen se podívejte z okna.
  Vidíš moji starou,jak letí?"

  Hasič ze Slovenska


  -------------------------------------------------------------------------------
 101. Chlápek se vytahoval před kamarádem,
  že jeho sestra se přestrojila za chlapa
  a šla jako dobrovolník k hasičům.
  Kamarád se diví: "Hele,ale to se s nima
  musí i sprchovat,převlíkat a všechno,ne?"
  "No to jo." "A to na to nepřijdou?"
  "Přijdou...ale myslíš,že to někdo řekne?"

  hasička.jpg

  -------------------------------------------------------------------------------
 102. Specialista na automatizované systémy velení
  vysvětluje náčelníkovi princip a výhody počítače:
  "Pane plukovníku,tohle chytré zařízení udělá polovinu práce za vás."
  "Výborně,postavte mi do kanceláře dva kousky."

  Hasičská parodie

  -------------------------------------------------------------------------------
 103. Policista zastaví nákladní auto a říká:
  "Už potřetí vám říkám,že vám z auta stříká voda!"
  Řidič mu odpoví: "A já vám už potřetí říkám,
  že je to hasičská cisterna!"


  Liazka  -------------------------------------------------------------------------------
 104. Dlouho jsme se té anekdotě pana velitele smáli,
  než jsme pochopili že jde o pracovní úkol.

  Kolegové hasiči z japonska

                                        Japonští hasiči
  -------------------------------------------------------------------------------
 105. Velitel územního odboru ke svému podřízenému:
  "Poslyšte podporučíku,už dávno se vás chci na něco zeptat.
  Jste u nás už deset let,ani jednou jste nebyl nemocný,
  nikdy jste nejel do lázní,neměl jste sklon k infarktu
  - že vy nebudete pracovně dost vytížený?"

  Vánoční zásah

  -------------------------------------------------------------------------------
 106. Ona: "Pořád ležíš v těch hasičských křižovkách.
  Řekni mi taky něco hezkého!"
  On: "No tak jo.A na kolik písmen to má být?"

  Sousoší

  -------------------------------------------------------------------------------
 107. "Víš,že člověk pochází z pecky?"
  "Jak jsi na to přišel?"
  "Tak.Zasadíš pecku,vyroste strom.
  Na stromě švestky.Ty posbíráš
  a vypálíš z nich slivovici.Ze slivovice je opice
  a z opice přece člověk!"

   


  Ohnivý Pokemón
  -------------------------------------------------------------------------------

 108. Zaznamenané kuriozní případy:
   - 
  Vosí hnízdo bylo likvidováno včelařem Sršněm.
   -  Při zásahu byla čerpána voda z vinárny
   -  Byla provedena záchrana živé osoby z Ústředního hřbitova.
   -  Hasiči v New Yorku dostali novou výzbroj.Během schůze rady
      se diskutovalo o problému,co udělat se starými stroji.Jeden z
     
  radních navrhl,aby staré stroje a výzbroj byli použity v případech
      falešných poplachů. 

  hasiči ze dřeva

  -------------------------------------------------------------------------------
 109. Angličan v hotelu telefonuje do recepce:
  "Prosím vyměnit pokoj,v tomhle hoří."

  Hasiči před hořícím domem

  -------------------------------------------------------------------------------
 110. "Prosím vás,potřebuji najít hasičskou stanici.Jdu dobře?"
  "Ne,trochu kulháte."

  Hasič ve žlutém

  -------------------------------------------------------------------------------
 111. "Haló,je tam číslo 444444?" " Ano..."
  "Prosím vás,mohl byste zavolat hasiče?
  Zasekl se mi prst v číselníku!"

  Vánoční team

  -------------------------------------------------------------------------------
 112. Do firmy,vyrábějící hasičskou výzbroj,nastoupí nový šéf.
  Je o něm známo,že je to tvrďák.Když poprvé prochází kancelářemi,
  vidí muže,který nic nedělá,opírá se ozeď a jen tak kouká.
  Říká si,že ukáže názorně všem ostatním,jak naloží s takovými,kteří se flákají.
  Jde k onomu muži a nahlas se ptá: "Jaký máš plat?"
  Muž trochu překvapeně: "8 000 korun měsíčně ... proč?"
  Šéf vytáhne peněženku,podá mu 8 000 a zařve:
  "Tady máš měsíční plat a teď vypadni a už se neukazuj!!!"
  Muž vezme peníze a odejde.
  Šéf má dobrý pocit,že všem ukázal,jak v žádném případě nestrpí lenochy
  a přitom se ptá: "Může mi někdo říct,co tu vlastně dělal ten línej bulík?"
  A jeden zaměstnanec mu s úšklebkem odpoví:
  "Přijel si pro hadice..."

  Hasič Šmoulík

  -------------------------------------------------------------------------------
 113. Čerstvě ženatý vedoucí mladých hasičů vychází
  se svou novomanželkou po svatebním obřadu z kostela.
  Dva kluci z družstva,kteří vidí mladou paní poprvé,se na sebe
  zašklebí a jeden z nich řekne: " Vystrašíme je?"
  Druhý neváhá,rozběhnou se k novomanželům a křičí:
  "Ahoj tati ..."

   Mladý požárník
  Mladý hasič

  -------------------------------------------------------------------------------
 114. Hasičské FUNNY VIDEO

  Fireman.bmp

  Ukázka záchrany osob: Dražba o život  Jak se baví hasiči

  Hadicové rodeo : Jak se baví hasiči


  Kobylky

  Protipožární animace: www.blm.gov  Strojník

  Hasičská smůla: www.rajsmichu.cz  Hasič s kyblíkem
  Nizozemská parodie: www.hasicivb.wz.cz
                                      Holandská jednotka( 2,3Mb)

  Horici prd
  Nebezpečné srandy: Hořící prd ( 190 Kb )
  Hořící okno

  Hořící okno: Člověk na balkóně ( 1,9 Mb )  Tančící hasič

  Video z yotube.com : Tančící hasič (1,23 min)   Ukázka hašení

  Video z yotube.com : Ukázka hašení ( 1,14 min)  Hasičské techniky
  Video na srandicky.cz: Hasičské techniky ( 2,21 Mb )
  Pekny hasic
  Pro děvčata z
  rajsmichu.cz: Firefighter - Pekni hasici.pps  Plamen se sirkou    Video z stream.cz: Jak-se-co-dela-zapalky

  Model Mercedes CAS

   Zásah modelu z yotube.com : Mercedes CAS  Hasiči Benešov

  Funny video z yotube.com: Hasiči Benešov  Urban-vtípek

    Petr Urban: Jak se kreslí hasič při sexu-http://www.stream.cz/
                         
                       Dokončení obrázku hasič při sexu=pivrnec-hasic-strika  history.jpg

  Hasičská prezentace v PPS:
  V mládí jsem se učil HASIČEM - od Vladimíra Zlesáka(2,29Mb)

     

   

  Pohoda při hašení

                                          Pohodlí při hašení
  -------------------------------------------------------------------------------
  Hasičské video k zamyšlení
 115. Vraňany - vlaková nehoda
  Vlak. nehoda -Vraňany : Foto s autentickými rozhovory IZS


  Hasiči praha
  Has.prezentace : Hasiči Praha - Kamarádi  Hasiči Praha HS7

  Has.prezentace : Hasiči Praha - stanice č.7


  ------------------------------------------------------------------------------
 116. Hoří dům, přijedou hasiči a natáhnou plachtu.
  Skáče dědek, lidé tleskají, skáče žena, lidé tleskají,
  skáče cikán, hasiči uhnou s plachtou. A zdola se ozve:
  Proč nám házíte spálený?


  Ohnivá hlava

                                        Moderní účes
  -------------------------------------------------------------------------------
                                     
 117. Ve škole se děti baví o hrdinech.
  Anička říká: můj tatínek kdysi zachránil topícího se chlapce. No dobře, povídá učitelka, ale pravý hrdina to určitě ještě nemůže být, další!
  Přihlásí se Vašíček: Můj tatínek je hasič a nedávno vytáhl z hořícího domu několik lidí. No, Vašíku, ještě mu něco do toho hrdiny chybí. A co ty Pepíčku?Pepča: můj dědeček měl strašnou smrt, on totiž zemřel v koncentráku. Učitelka povídá, no děti, to byl ten pravý hrdina, a Pepíčku, jak zemřel? Oni ho zplynovali nebo zastřelili? Řekneš nám jak umřel?
  Nó, von se prý vožral a spadl ze strážní věže.

  Nové kola pro hasiče

                            Nové kolo pro Rychlou spojku

  Zásahové dvojkolo


  -------------------------------------------------------------------------------

 118.    „Vy nevidíte, že vám hoří za zadkem?”
     „Já vím, ale mně to vůbec nevadí.”
     „Ale mně jo, okamžitě přestaňte prdět - rozdmýcháváte oheň!”

  ohen_velky.gifPumpující hasič

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 119. O půlnoci začalo hořet:
  "Zatracená tma,člověk nevidí na krok".nadává hasič.
  "Tak si počkejte,až se oheň trochu rozšíří",
  radí okolo stojící policisté.

  Nemáte oheň ?

                                   Nemáte voheň ?
  -------------------------------------------------------------------------------
 120. Je doba povodní a v jednom malém městečku klečí farář před oltářem.
  Ve chvíli, kdy voda dosáhla až ke kostelu vstoupí dovnitř policista a říká faráři: „Velebný otče, pojďte se mnou, odvezu Vás autem do bezpečí.“
  „Děkuji Ti synu, ale zůstanu. Mě ochrání Bůh.“
  Když už je vody v kostele tolik, že farář musel vyběhnout na zvonici, jede kolem loď a hasič, co v ní jede, povídá: „Velebný otče, pojeďte se mnou, odvezu Vás do bezpečí.“
  „Děkuji Ti synu, ale zůstanu. Mě ochrání Bůh.“
  Když už je vody tolik, že farář musel vylézt na věžičku, letí kolem armádní helikoptéra a z ampliónu se ozve: „Připevněte si kolem těla ten popruh a my Vás odneseme do bezpečí.“
  A farář křičí: „Zůstanu. Mě zachrání Bůh.“
  Helikoptéra tedy odletí a farář se utopí. Když přijde k Bohu, vyčítavě se ho ptá, proč ho nezachránil a ten mu odpovídá: „A co jsem měl udělat víc? Poslal jsem Ti tam policisty, hasiče i vojsko!!!“

   

  Zmrzlý hasič

  -------------------------------------------------------------------------------
 121. Povídají si dva kluci o svých pradědečcích. První říká: Můj pradědeček měl na uniformě našitý obrázek oheň a vědro, takže byl asi hasič. Druhý říká: Můj pradědeček měl na uniformě našité dva blesky, to byl asi elektrikář.

  Hasič na hadicích

  -------------------------------------------------------------------------------
 122. Činžák v plamenech. Na balkóně v pátém poschodí stojí černoch. Dole na ulici hasiči roztáhli plachtu. Černoch uvažuje: "Do hajzlu, co mám dělat. Skočit dolů se bojím, jsou to běloši, ucuknou s plachtou a zabiju se. A když zůstanu tady, uhořím." Vtom se zezdola ozve hasič: "Hej, Španěle, skákej, na co čekáš!" Černoch si pomyslí: "Je to dobrý, myslí si, že jsem Španěl." Tak tedy skočí. Hasiči vykřiknou: "Olé!" ...a ucuknou s plachtou.

  Hodiny na autě

                                             Hasičské hodiny
  -------------------------------------------------------------------------------
 123.  Zkoušený hasič.
   Jak dopadl hasič u zkoušky?
   Vyhořel.

  nogif[1].gif

  -------------------------------------------------------------------------------
 124.  V hotelu hoří
  V noci v hotelu někdo silně tluče na dveře. Probuzený se ptá:
  "Kdo je tam?"
  "Hotel hoří!"
  "To jste se zmýlili. Já nejsem hasič. Já jsem host!"

  Neblokuj požární východ

  -------------------------------------------------------------------------------
 125. Načerpaná rybí sádka   
  „Jéžišmarjá Josefe, vy jste do těch aut nabrali sádku!” rozeřve se při hašení náčelník požárního sboru.
     „To nevadí,” uklidňuje ho jeden z členů protiohňového komanda, „alespoň se pořádně nadlábneme - budou pečení kapři!”

  Hasič - Igráček

  -------------------------------------------------------------------------------
 126.  Lidi, to jsem ještě neviděl, jak rychle jste ten váš byt vyklidili!” vrtí hlavou hasič při evakuaci.
  „Až na to, že ten byt vůbec není náš...”

  Hašení vánočního stromku

  -------------------------------------------------------------------------------
 127. Novinářské KACHNY - Hasičská akce HELMUT
  Na českých silnicích máme za sebou již druhé dějství akce Kryštof, nyní však přicházejí se svou preventivní akcí hasiči. Vyhlásili akci Helmut, jejím cílem je zvýšit povědomí veřejnosti o nebezpečnosti všudypřítomného červeného kohouta a upozornit na trestuhodně nezodpovědné chování občanů.
  První díl akce Helmut se odehrává právě v těchto dnech v Praze. Hlídky profesionálních hasičů si rozdělily Prahu na sto devadesát šest rajónů a tam provádějí osvětu, ale v případě potřeby i pokutují a napomínají. Po dobu trvání akce mají hasiči povolen i násilný vstup do podezřelých bytů. Občas to může přinést nepříjemnosti, ale podle velitele Prahy 7 klady převažují. V Kolodějově ulici v Praze 6 však hlídka vnikla násilně do bytu, ze kterého se pod prahem kouřilo, zevnitř se ozývaly přerývané hlasy, s největší pravděpodobností volající
  o pomoc, na výzvy nikdo nereagoval. Po rozštípání vchodových dveří a po hasičském útoku na obývák a kuchyň, byla v ložnici objevena souložící dvojice manželů K. Kouř způsobily svíce, které si dovádějící manželé zapálili pro vytvoření příjemné atmosféry, naříkavé zvuky vydávala manželka, jež se tak podle pana K při sexu projevuje již třicet sedm let, co jsou spolu. Druhým nedopatřením se mohou „chlubit“ hlídky, které prováděly preventivní prohlídky historických budou Pražského hradu. Do chrámu sv. Víta nainstalovali hasiči třicet šest nových, svítivě oranžových hydrantů, nic nepomohla ani intervence kardinála Vlka, že kovové hydranty zohaví gotický architektonický klenot. Vše bylo demontováno až z rozhodnutí soudu, který udělil i pokutu za vandalství a poškozování historických památek.
  Největší skandál se však udál v Karlíně. Tam ve tři hodiny ráno byla soustředěným hasičským útokem zlikvidována pekárna firmy Houska s.r.o. Požární hlídky prý zmátlo horko, které sálalo z otevřených oken, a kouř plížící se díky nízkému tlaku vzduchu ulicí. Firma přišla o veškeré zařízení, zaměstnanci o všechny osobní věci, pekař Jaroš utrpěl zranění, proud vody mu protrhl bubínek levého ucha.
  Přes tyto dílčí neúspěchy považují hasiči akci Helmut za úspěšnou a budou ji pravidelně opakovat. Raději jedna šokovaná manželská dvojice vyrušená při milování než Praha v plamenech, tvrdí kapitán Pravda, velitel hasičského vozu č.6.

  Vláďa Honzů

  Hasička s proudnicí

  -------------------------------------------------------------------------------
 128. Manželka hasiče těžce onemocní.
  Po vyšetření si doktor k sobě zavolá manžela a povídá:.
  "Vaše paní se může uzdravit jen pokud bude mít
  tři krát denně sex,jinak bude stav čím dál horší."
  Manželka se pak vyptává co se dověděl.
  "Drahá asi,brzo umřeš",odpovídá.

  Slipy - hasič

                                           Hasičské slipy                             

  -------------------------------------------------------------------------------
 129. Kdo je HASIČ:člověk ,krerý nemá na práci nic jiného než se máčet v ledové vodě a dýchat kouř
  Kdo je DOBROVOLNÝ HASIČ:člověk,který dělá to samé jako HASIČ,akorát zadarmo.
  Kdo je SOBEC:člověk,který vám klidně podpálí dům,jen aby si mohl uvařit vajíčko.

  Fešáci

  -------------------------------------------------------------------------------
 130. Uchechtaní požárníci. 
     V pátém patře paneláku hoří. Přiřítí se dobrovolný požárnický sbor, vytáhnou žebřík a první požárník s hadicí po něm vyběhne nahoru k oknu, kde hoří, podívá se do něj a... začne se strašně smát, spadne ze žebříku a zabije se. Náčelník okamžitě pošle nahoru dalšího muže, ten se podívá do okna, začne se strašně smát, spadne a zabije se. Další vyběhne a zase. A další...
     Když zbyde už jen náčelník, polkne, popadne hadici, vyšplhá k oknu, podívá se do něj, začne se šíleně chechtat, spadne a pádem na mrtvá těla svých předchůdců se vážně zraní. Je okamžitě odvezen do nemocnice, uložen na jednotku intenzivní péče a tým doktorů se ho snaží zachránit. Nakonec se jim to podaří a zraněný je mimo nebezpečí. Vzápětí ho navštíví kriminální policie: „Potřebovali bychom se vás na něco zeptat. U toho domu došlo k hromadnému úmrtí několika lidí, mohl byste nám říci, co jste v tom okně viděl?”
     Zraněný požárník se na ně podívá, začne se strašně chechtat a umře.


  Hašení bez vody

  -------------------------------------------------------------------------------
 131. Co je největší vtip?
     Když při požáru vezmete hasicí přístroj a začne z něj stříkat šlehačka!


  Mrkající hasičák

  -------------------------------------------------------------------------------
 132.    Začal hořet panelák a bydlel v něm i jistý pan Úhoř. Panu Úhořovi se nic vážného nestalo, ale přišel o svého nejlepšího přítele. Když ho totiž kamarád spatřil v dýmu, zařval: „Uhoř!”

  Hašení v ohni
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 133.    „To nechápu,” poznamenala manželka požárníka, „můj muž se stal náčelníkem hasičského sboru a přitom nikdy v životě nezpíval!”

  Levná výstroj pro dobrovolné hasiče


                                       Téměř levná základní výstroj.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134.    „Vy nevidíte, že vám hoří za zadkem?”
     „Já vím, ale mně to vůbec nevadí.”
     „Ale mně jo, okamžitě přestaňte prdět - rozdmýcháváte oheň!”

  Znak v ohni
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 135. Zpráva z tisku:  Hasiči z Kocourkova úspěšně uhasili parní lokomotivu.

  Zásahové vozidlo

                                            Zvláštní zásahové vozidlo

  ------------------------------------------------------------------------------
 136. Hasiči vytahují řidiče z nabouraného kamionu a on se ptá:
  Kde je ta stopařka co jela se mnou?
  Hasiči odpoví:
  Bohužel je mrtvá, našli jsme její torzo.
  Řidič zařve:
  Na to vám seru hledejte hlavu ,já tam mám čuráka.

  Hasička - motorkářka  ------------------------------------------------------------------------------

 137. Hasiči sa rútia okolo horiaceho domu. Ľudia z okien kričia o pomoc.
  Hasiči odpovedajú:
  - My teraz nemôžme, máme cvičenie!

  Hasičská činnost

  -------------------------------------------------------------------------------

 138. Na co ťi liďi nepřijdou...

  Dýchací přístroj

  Unikát mezi prostředky, které zachraňují život! Pokud vás doma uvězní požár a dusivý kouř, nepodléhejte panice. Spasí vás hadice zasunutá hluboko do WC - dýchací přístrojzáchodové mísy. Za sifonem naplněným vodou se totiž podle vynálezců skrývá potrubí plné čerstvého vzduchu. Proto nemusíte mít obavu, že by vás jedovatý kouř z ohně otrávil.

  Bryndák na popel   Bryndák na popel

  Také vám žhavý popel odpadající z cigarety neustále propaluje oblečení? Pořiďte si bryndák z nehořlavého materiálu, který rozpálené uhlíky spolehlivě zachytí.

  Trumpeta s plamenometemTrumpeta

  Sledovat orchestr při hře je někdy opravdová otrava. Hudebníci s dechovými nástroji ale mají konečně možnost, jak vystoupení »opepřit«. K dechovému nástroji stačí přimontovat baňku se stlačeným plynem. Pokud diváci usínají nudou, hudebník prostě stiskne tlačítko a plyn vpustí do nástroje. Škrtátko ho pak v korpusu zapálí a o show je postaráno.

  Převzato a další vynálezy na:http://karol.staufcikova.sblog.cz/o30
  Nehořlavé cigarety  : http://www.sekunda.cz/veda-a-technika/

  Zástěra - nehasit vodou  Objednávka zástěry:
  http://www.almatex.sk
  Zmrzlina z hasicaku
  Zmrzlina z hasičáku:
  www.super.cz/ zmrzlina z hasicaku  Hasičská placatice  Placatice pro hasiče:
  http://www.ptakoviny-cb.cz  -------------------------------------------------------------------------------

 139. VÁNOCE:
  "Představte si, poprvé se nás sešel na štědrovečerní večeři sudý počet lidí!"
  "Jak to, vždyť jste byli tři!"
  "Jo, ale potom přijelo 17 hasičů!"

  I malá jiskra stačí


  -------------------------------------------------------------------------------
 140. U hasičů zazvoní telefon:"Haló ztratila se moje žena!"
  "To voláte špatně,zavolejte na policii."
  "Ale to by ji mohli najít!"
  Hasička 05Hasička 09Hasička 06

  -------------------------------------------------------------------------------

 141. V jednom pražském bytě praskla roura a otec
  oběma rukama drží proud vody.
  Pět minut, deset minut, půl hodiny, ...
  Tu se ozve hlas jeho syna: "Tati, už můžeš tu trubku pustit."
  "Už jste zastavili vodu?"
  "To ne, ale hoří barák."

  Hasici u ohne.jpg
  --------------------------------------------------------------------

 142. Dežovi hoří dům.
  Všichni křičí: "Zachraňte děti!"
  Ale Dežo volá něco jiného: "Kašlete na děti.
  Zachraňte ženu, děti budou."

  Hasička (Firefighter)


  --------------------------------------------------------------------
 143. Hoří chalupa a v ní leží tři flegmatici.
  První říká: „Kluci, hoří!“
  Druhý říká: „Počkáme, přinejhorším nás vynesou.“
  A třetí: „Hergot spěte, vy toho nakecáte!“

  Hasič?


  -------------------------------------------------------------------------------
 144. Hasič doma ve vaně po šichte provádí očistu, kdyz v tom zazvoní pošťačka s recomandem. Hasič v běhu popadne župan, cestou ke dveřim se oblíka a otevírá dveře. Pošťačka čumí - není schopna slova. Hasič: "ženska, to jste ještě nikdy neviděla chlapa v županu???. Pošťačka mezitím popadne dech a povídá: "Chlapa v županu uz mockrát, ale župan zapnutej na jednu kouli vidím fakt poprvé!"

  Hasič - exhibionista
  Hasičské slipy

  ----------------------------------------------------------------------------------------------
 145. Životní moudrosti

  Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě.
  Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až dá někdo na pivo.
  Kdo se směje naposled, ten má dlouhý vedení.
  Koho psa jíš, toho píseň pěj.
  Čas jsou peníze. Peníze jsou lidi. Lidi jsou čas
  S poctivostí nejdřív pojdeš.
  Tchyně a vodka jsou nejlepší studené.
  Tchyně, pivo, uzený nejlepší jsou studený.
  Neodkládej na zítřek, co můžeš odložit na pozítří.
  Život je pes a pes je nejlepší přítel člověka.
  Tak dlouho říkal hop, až mu přeskočilo.
  Lež má krátké nohy a pravda ještě kratší.
  Lež, máš krátké nohy.
  Láska i nemoci přenáší.
  Optimismus je způsoben nedostatkem informací.
  Co můžeš udělat dnes, můžeš udělat i zítra.
  Kdo se nesrovnává s chlebem, nesrovnává se s příjmem.
  Lepší tchyně v hrsti, než-li oheň na střeše.
  Kdo jinému jámu kopá je hrobař.
  Ty po mně kamenem, já po tobě cihlou.
  Malá dávka alkoholu neškodí v jakémkoliv množství.
  Alkohol je nepřítel lidstva. Nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme.
  Alkohol je metla lidstva, ale zametat se musí.
  Ženy jsou vzduch, ale bez vzduchu se nedá žít.
  Ranní ptáče dřív doskáče.
  Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří. Získáš dva dny volna.
  Každá práce se udělá sama, jen se jí musí na to nechat dostatek času.
  Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
  Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče.
  Problém, který se do třiceti dnů nevyřeší sám si nezasluhuje pozornost.

  účinné řešení


  -----------------------------------------------------------------------------------------------
 146. Petr: ˝Já jsem vylovil dvoumetrovou štiku.˝
  Pavel: ˝A já zapálenou svíčku.˝
  Petr: ˝Lžeš! Svíčka ve vodě nehoří.˝
  Pavel: ˝Zkrať štiku a já zhasnu svíčku.˝


  Hořící oko
  -----------------------------------------------------------------------------------------------

 147. Stojí policajt u cesty a pořád škrtá jednu sirku. Příjde za ním pán a ptá se ho: "Proč to děláte?" Vždyť to popprvé šlo!!!!

  Oheň a voda...

                                             Voda a oheň....


  Ohnivé těloOheň na prsou

                 Srandičky,Malůvky... !!!

  -------------------------------------------------------------------------------

 148. Sedi si na izbe neurotik, ked sa otvoria dvere, pomaly sa vkrada flegmatik, podide k umyvadlu, naberie kavovu lyzicku vody a odide.
  O chvilu zas: Pride, nabere za lyzicku vody a odide.
  A zas: Pride, nabere za lyzicku vody a odide.
  Neurotikovi uz stupa cukor, trha papier, zmoli prsty, skripe zubami a ked este dvakrat dojde flegmatik po lyzicku vody, uz sa neovladne a s penou na hube nanho zreve:
  - Kurva, naco je ti ta voda!??!!!!
  - Horime ...

  Když dělají hasiči hovno

                                           "Když dělají hasiči h..."
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 149. Příhoda ze života:
  Jakmile jsme rozdělali v krbu oheň, manžel rozdal rodině a hostům opékací tyče a buřty. Hned nato se ulicí přiřítili požárníci a zastavili o dva domy vedle. Všech deset nás vyběhlo ven, kde jsme potkali majitele hořícího domu, jak na nás znechuceně zírají.
  Pak jsme si uvědomili že všichni pořád držíme ty opékací tyče s buřty....

  Hasičský dort

                                                Hasičské dorty

   

  Dort-hasic


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 150. Kazatel, doktor a inzenyr cekaji na golfovem hristi, az uvolni jamku skupina pomalych hracu.
  Inzenyr: "Co je to za lidi? Uz tady kvuli nim cekame prinejmensim ctvrt hodiny!"
  Doktor: "To nevim, ale nikoho tak nesikovneho jsem jeste nevidel!"
  Kazatel: "Tamhle prichazi spravce hriste. Zeptam se ho.- Ahoj Georgi, co je to pred nami za skupinu? Jsou hrozne pomali."
  George:- "Jo tamti? To je parta slepych hasicu. Oslepli loni pri haseni nasi klubovny, tak je tady nechavame kdykoli zdarma hrat."
  (Ticho.)
  Kazatel: "To je smutny... Vecer jim venuji zvlastni modlitbu."
  Doktor: "Dobry napad. A ja si popovidam s kolegou, jestli by se pro ne nedalo neco udelat."
  Inzenyr: "A proc kurva, vlastne nehraji v noci?"

  Hasičská golfová sada


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 151. Jeho Lordstvo se vrací z Indie. Na nádraží ho čeká sluha a veze ho na zámek.
  Lord se ptá:
  "Johne, co je u nás nového ?"
  "Nic nového, Lorde."
  Po chvíli jízdy John praví:
  "Lorde, váš buldog pošel."
  "Proč ?"
  "Protože se nažral spáleného koňského masa, Lorde."
  "Kde ?"
  "Ve vašich stájích, které shořely i s vašimi koňmi"
  "Proč shořely moje stáje ?"
  "Chytly od zámku, Lorde."
  "Proč hořel zámek ?"
  "Chytl od svíčky u postele vaši zemřelé matky, Lorde."
  "Proč zemřela má matka."
  "Přistihla in flagranti lady s vaším komorníkem, Lorde."
  "Ale to je stará věc."
  "Vždyť jsem vám to, Lorde, říkal. Nic nového."

  Hasička bojuje s živlem


  -------------------------------------------------------------------------------
 152. Požárník z New Yorku vidí holčičku v sousední zahradě hrající si na požárnici.
  Vidí, že holčička má červený vozíček, na něm kropící hadici, po straně přivázanou sekerku a do vozíčku je zapřažený pejsek za obojek a
  kocour za kouličky.
  Požárník shovívavě přijde blíž a povídá holčičce, že si hezky hraje, ale že by její požární vozíček uháněl rychleji, kdyby i kocour táhl vozík zapřažený za obojek.
  ˝I kdepak, strejdo,˝ zvolala holčička, ˝jak jinak bych udělala sirénu?˝
  Mladý řidič2Velký řidičMladý hasič 3 153. -------------------------------------------------------------------------------
 154. Trubadúrova loutna
  nehraje - jen doutná.
  Trubadúr dělá brajgl.
  V loutně mu hoří vajgl.

  Parkování v požární zóně


  -------------------------------------------------------------------------------
 155. Na Vánoce křičí malý Filípek přes celý byt na maminku u sporáku: „Mamí, mamí, stromeček hoří!”
  „Říká se, svítí, a ne hoří,” poučí ho matka.
  Chlapeček za chvíli zase začne křičet: „Mamí, mamí, záclony už také svítí!”

  Dětský Fire JeepHořící koš


  -------------------------------------------------------------------------------

 156. Jaký je rozdíl mezi feťákem a narkomanem ?
  ???
  Feťák líp hoří...

  Žhavá krása - Hasička 13


  -----------------------------------------------------------------------------------------------
 157. Moudra o LÁSCE a OHNI    (převzato z www.srandicky.cz)

  Láska je počátkem všech vědomostí, stejně jako je oheň počátkem světla
  -----------------------------------------------------------------------------------------------
  Laska jako ohen ... spaluje a nici nejen ty, jejichz laska nebyla opetovana, ale i ty, kteri se uz nekolikrat spalili. Laska je jako voda ... ackoli umis plavat,
  vzdy se v ni topis.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------
  Laska je jako ohen: neprikladas-li na nej, vyhasne.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------
  Odloučení působí na lásku jako vítr na oheň. malý uhasí, velký rozdmýchá.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------
  Žárlivost je pro jeho nositele jako všespalující oheň která nakonec zničí i jeho,
  dříve nebo později.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro Tebe vsechno udelam, i ohen bez sirek Ti rozdelam.
  Jen jedno nesmis chtit!
  Abych bez Tebe mel zit.

  Hasicka

  Hasička 04

  -----------------------------------------------------------------------------------------------

 158. Včera neděle byla,
  včera byl hezký den,
  včera hořela škola,
  kdo moh hasil benzínem...


  Budoucí náčelníkHasič jako živýHasič jako živý 2
  -------------------------------------------------------------------------------

 159. Kapr už smažený, ještě se mrská.              Hořící domeček
  Prskavka Vietnamská nějak divně prská.
  Dívám se na stromek, k zemi se klatí,
  na dveře hasiči zoufale mlátí.
  Všude je smrad, záclony hoří,
  takhle se nekouknu, příští rok k moři.

  -------------------------------------------------------------------------------

 160. Vidim velky ohen v dali,     Parkování pouze pro hasiče          
  tam kde jsme se oba smali.
  Ted jedou hasicske vozy,
  mam rad ty tve velke kozy...
  Hasičská dodávka

  Blikající cisternaHoupací cisterna  -----------------------------------------------------------------------------------------------

 161. Lepsi tchyne v hrsti, nez-li ohen na strese.

  Hořící důmHasiš -hasí z prava

  -----------------------------------------------------------------------------------------------

 162. Tři turisti byli v Arábii. V jednom velkém paláci objevili za neoznačenými dveřmi harém plný ženských, tak se jim hned začali tak decentně věnovat. Po chvíli se ale ve dveřích objevil šejk a povídá: „Jsem pánem tohoto harému. Nikdo se nesmí mých žen dotknout. Proto draze zaplatíte za to, co jste udělali. Všichni zemřete, a to podle toho, jaké je Vaše povolání.“ Pak se prvního zeptal, čím se živí, a když zjistil, že je to policista, říká: „Stráže! Odvést a ustřelit penis.“ Druhý byl požárník a tak šejk velí: „Odvést a upálit penis.“ Třetí chlápek mu na otázku, co dělá, odpověděl se širokým úsměvem: „Prodávám lízátka!!!“

  Rychlá Záchranná Služba

  -----------------------------------------------------------------------------------------------

 163. "Co to tam hoří za zámek?"
  "Ale to je jaderná elektrárna Temelín!"


  Hasící Dalmatýn
  -------------------------------------------------------------------------------

 164. "Byl jsem na Vaší přednášce",povídá hasič svému školiteli.
  Ten se potěšen zájmem zeptá: "Na poslední ?"
  "To doufám".

  Pardál - pivo na míru

  -------------------------------------------------------------------------------
 165. Přijde hasič do nebe.Svatý Petr nakoukne do knih a povídá:
  "Víte,já tu na vás vůbec nic nemám.Ani špatného,ani dobrého.
  Máme tu poslední dobou dost narváno,takže byste potřeboval alespoň
  jeden opravdu dobrý skutek,abych vás mohl pustit dovnitř.Zkuste si na
  něco vzpomenout,my v těch knihách nemáme všechno."
       "No,jednou jsem udělal jeden dobrej skutek.To jsem takhle jel ze služby domů a najednou vidím,jak u jednoho domu banda nějakých grázlů hází do oken zápalnou láhev.
        Říkám si: dřevěnej dům,okolo stromy,suchý listí,uvnitř možná lidi...a mně tak vzkypěla krev v žilách,že jsem okamžitě zastavil,do jedné ruky hasičák,do druhé francouzák a šel přímo k nim.Byl tam jeden takovej velikej,určitě šéf,kolem krku řetěz,jizvy v obličeji,a já mu jednu ubalil,že lehnul,a povídám:
  "Koukejte odsud vypadnout!"
  "To je zajímavé",říká svatý Petr,"to bychom tu měli mít...
  Kdy se to asi tak stalo?" 
  "No,je to tak dvě minuty."

  Skoč,chytím tě...


  -------------------------------------------------------------------------------
 166. Režisér říká herci,který hraje hasiče:
  "V příští scéně vytáhnete z toho hořícího auta acetylenovou láhev ,
  hodíte ji do vody na jedné straně tady toho hořícího mostu a sám
  skočíte na druhé straně."
  " Ale já neumím plavat,"odpoví herec zaskočeně,
  "To nevadí,"nijak si s tím neláme hlavu rejža,
  "stejně už je to poslední záběr." 

  Hasičské zalévání

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------

 167. Přišel pan Horáček na požární stanici.Všiml si ho bývalý spolužák kapitán Mařák,
  se kterým se již 25 let neviděli.Zapovídali se a když se po hodině loučili,
  ještě se kapitán zeptal: "A co ta vaše chata,co jsme si v ní tolik užili?Ještě stojí?"
  "Proboha! Kvůli tomu jsem přece přijel,vždyť tam hoří!"

   

  I u zásahu se musí auto blýskat ...  -----------------------------------------------------------------------------------------------------
 168. Přišel velitel stanice do učebny,strnul a vzápětí bylo v celé zbrojnici slyšet řev:
  "Co to má sakra znamenat,jak si to člověče představujete pít při práci!"
  Následovala klidná a tichá odpověď plná pohody:
  "Moment kapitáne,to bude nějakej omyl,já totiž jen jen piju,já nepracuju."

   

  Mlada holka musi neco vydrzet


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------
 169. Hoří, hoří,
  hoří tchoři.
  Děda volá tchoři hoří,Horká voda
  ať nám sláma nezhoří.
  Zavoláme hasiče,
  hoří tam i tchořice.
  Hasiči už přijeli,
  a tchořici zajeli.

  Hasiči už hasí,
  ale oheň neuhasí.
  Oheň se tak šíří dál,
  už je z toho velký vál.
  Hoří sláma, hoří tráva,
  už hoří i jedna kráva.
  Hasičům se začlo dařit,
  a tak lidi začli pařit.
  Oheň tam už nehoří,
  mrtvý jsou však tři tchoři.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------
 170. Hasič přijde do zbrojnice, dá si kávu a řekne ostatním kolegům:
  "Pomalinku se zvedejte, hoří finanční úřad!"Boj s ohněm

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------
 171. Jdou dvě ženy kolem hřbitova.
  Najednou je přepadne potřeba si odskočit.
  Ta první vletí na hřbitově ke křoví a pak si utře kalhotkami přirození a zahodí je.
  Té druhé je kalhotek líto,jelikoš jsou drahé a tak si vedle z hrobu použije stuhu z věnce.
  Na druhý den se jejich manželé baví v hospodě:
  "Ty představ si, moja včera přišla bez kalhotek".
  "A ten druhý-to nic není-ta moje přišla domů a měla v zadku pentli s nápisem:
  Vzpomínáme -Sbor dobrovolných hasičů"...?!?

  Připraveni k zásahu


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------
 172. A jeden ze života na závěr

   

  Co je politika?


   


  -------------------------------------------------------------------------------
 173. HRY NA HASIČE-free:

  Hra hasici on-line
  www.draeger.com - Hra On-line

  Hra-Medvídek hasič

     Medvídek -hasič (Pro děti ke stažení : www.slunecnice.cz )  Kozel - nejlepší hasič
  Kozel-nejlepší hasič - Hra On-line www.pivni-tacky.cz
  history.jpg  Skládačka potrubí - Hra On-line www.herna.biz (Fireman)

  history.jpg  Tobby fireman-Hra On-line   www.minigames.cz ( Japonština )


  history.jpg Simulace záchrany osob s DP( Ke stažení na :www.hasicivb.wz.cz)

  Požár z vesmíru

   Puzzle - Požár z vesmíru.exe  -------------------------------------------------------------------------------
  HRY NA HASIČE- k zakoupení:

  Fire captain


  www.funstore.cz - Hra Fire CAPTAIN

  Fire department


  www.funstore.cz - Hra Fire Department

  www.funstore.cz - Hra Emergency 3


  -------------------------------------------------------------------------------

 174. HASIČSKÉ KURIOZITY

  Hasil benzínem a další kuriozity z roku 2006 :
        1 - Novinky.cz
        2 - Celysvet.cz

  Záchrana kočky : Celysvet.cz/hasic-osvobodil-kotatko
  Nehořlavé cigarety : www.sekunda.cz/veda-a-technika/
  Varování pro kuřáky: novinky.cz( usínání s cigaretou)
  Něco pro jedlíky: novinky.cz ( bourání koupelny kvůli ženě - 317 kg)
  Kuriózní zásahy: pozary.cz/forum
  Z rádia : www.impulsovi.cz/hasici - Jakub Zahradníček (mp3-0,87Mb)

  -----------------------------------------------------------------------------------------------

 175. Odkaz na tuto stránku(Hasičské vtipy):
  http://www.lipovaobec.cz/index.php?nid=1253&lid=CZ&oid=141255

  Odkaz na stránku HASIČI - SDH Lipová
  http://www.lipovaobec.cz/index.php?nid=1253&lid=CZ&oid=271492


  Vtipy u dalších SDH a na webu :
  http://www.sdhlipnice.unas.cz/vtipy.html - SDH Lipnice

  http://sk1no.sblog.cz/ - Skáčkův blog - hasičský fanda

  http://www.gify.nou.cz/ - Hasičské GIFy

  http://sdhfulnek.blog.cz/0611/vtipy - SDH Fulnek

  http://www.hasici-zbysov.cz - SDH Zbýšov u Brna - vtipy

  http://ondra482.blog.cz/0607/zase-vtipy - Ondra-blog.cz

  http://www.sdhhornilhota.estranky.cz/stranka/vtipy - SDH Horní Lhota

  http://hasici-bilovec.wz.cz/humor.htm - SDH Bílovec,Úsměvné zápisky

  http://sdhskuticko.blog.cz/ - SDH Skutíčko

  http://www.hasicibm.cz - HZS Brno - Brněnský hasičský hantec

  http://sdhfulnek.blog.cz - SDH Fulnek - Básnička - PO očima dětí

  prohasice.com -MOUDROSTI  -  Hasičská básnička 1

  www.hasicimezice.estranky.cz - SDH Mezice - pro potěšení

  http://www.sdhsavin.unas.cz/sranda.htm - SDH Savín - srandičky

  http://www.hasicikurim.websnadno.cz/ - Hasiči Kuřim - Video a zábava

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------
 176.           ARCHÍV dosud nezařazených
                 OBRÁZKŮ A GIFŮ

  Povedený Soptík

  Nové označení vozidel

  praskovy hasic

  mladík

  Ctyrkolka

   

  Za volant po žebříku

  Použít jen při požáru

   

  Záchranář

   

  Hodiny pro děti

   

  Hasič Igráček

   


   

  U nás hasí roboti
  http://www.pozary.cz -Roboti S.A.C.I. z Brazílie

  Hadí robot


   

  Rozdělovač


   

   

  Hasičánek   


   

   

  Dobrovolní 1

  Dobrovoní 2  Dobrovolní 3

   

   

  Hasičské odrážedlo

  Přilba v ohni

 177.  


  Hasič

  Nášivka Šmoula s hadicí

  prilba

   

 178. Stanice v zimě
   

  strikacka.gif


  Kapající hydrant

  Kývající hydrant

  Tekoucí hydrant

  Malý kývající hasič   

  Hadice

  Hasící přístroj
   

  Drak s ohněm

  Létající drak

  svetelna rampa.gif

   

  Majáček

   

  ohen.gif

   

   

  Ohýnek

   

   

  Požární dveře


   

  Hasic-Pepek 1.gif

   

  Hasic-Pepek 2.gif  Hasičské sáňky


  hasic4.gif
  hasic10.gif


  Maltézský kříž


  Hasiči z dávné historie
  Hasič havran


  Fire postýlka

  Záchrana

   

   

  Soptík 2


  Mladý hasičNášivka hasiče s hadicí v kruhu

      

  FiremanAje dole.  Nepřecházet-požární zóna
  Nášivka hasiče - 150
  Hasišské cvičení

   


 179. hadice.gif
   

  Hoříííí !!!!

  Zákaz vstupu - hasičská zóna
  firetruck.gif


  Čertík

  Čertík

  Auto hasiči ze dřeva


  cerny hasic.gif

  Hašení


  -----------------------------------------------------

  Převzato Z:::http://www.lipovaobec.cz/index.php?nid=1253&lid=CZ&oid=141255
Žádné komentáře